שיקום מבנים בסנפלינג – עבודות בגובה

שיקום מבנים בסנפלינג לרוב נעשה בעקבות מפגעים אשר נמצאים בחזיתות הבניין המשותף. מפגעים אלו יכולים להופיע בעקבות התיישנות הבניין. ביצוע עבודות בגובה נועד לביצוע עבודות נקודתיות ולא עבודות על שטחים גדולים של ליקויים. כמובן יש לבחון את אופי וסוג העבודה, בכדי לתת מענה מהיר ונכון לתיקון הליקויים. צרו איתנו קשר לקבלת יעוץ והכוונה.

המפגעים הינם לרוב, חלקי טיח ובטון רופפים, וברזלי זיון חלודים. עוד ישנם בניינים משותפים אשר ציפוי האריחים של המבנה ניתק ונופל למטה. יש צורך כמובן גם כאן לאבחן את כמות הניתוקים וכך לקבוע האם עבודות בגובה יכולות לתת מענה הולם, או שיהיה צורך לבצע את עבודות החיזוק של האריחים על ידי העמדה פיגומים.

במקרה שיהיה צורך לבצע שיקום מבנים בעזרת פיגום, תוכלו לפנות לחברה המתמחה בשיקום מבנים באמצעות פיגומים.

שיקום מבנים בסנפלינג – שטיפת קירות חוץ

שטיפת חזית הבניינים היא אחד מענייני היופי החשובים ביותר של בניין. בכל בניין מסחרי או משרדים, כמו גם בנייני ממשלה, צריך להיות תמיד חזית ללא זיהום לשביעות רצון הציבור מהבניין אנו עוסקים. אנו מבצעים עבודות לשטיפת קירות חוץ, על ידי צוות העובדים שלנו המוסמך לעבודות בגובה. אנו מבצעים עבודות כגון:

שיקום מבנים בסנפלינג – שטיפת חזית והתקנות

  • שטיפת חזית בניין זכוכית
  • שטיפת חזית בניין
  • שיפוץ בניין בסנפלינג
  • שטיפת חזיתו מבטון
  • שטיפת חזיתות מאבן

כיצד לשטוף חזית בניין בטון, אבן ולבנים בסנפלינג?

המצבים שהוזכרו מתבצעים במכשיר שנקרא מכונת לחץ מים. הוא מכשיר המזרים בכוח מים דרך ידית אחיזה מיוחדת. ועוצמה זו גורמת להסרת לכלוך ועוד מהחזית.

אם לחזיתות אלו יש יותר מדי מסה שלא נוכל להשיג ניקיון מוחלט רק באמצעות סילון מים, אנו משתמשים בחומר הנקרא סיליקה יחד עם סילון מים.

אתה יכול לסמוך עלינו בשטיפת חזית הבניין באמצעות סילון מים.

שיקום בניין בסנפלינג

על ידי המכשיר אנו מפעילים לחץ מים על החזיתות ואם יש צורך אנו משתמשים בחומרי ניקוי. לפעמים אנו צריכים להסיר אבק מעל גבי חזיתות או מבנים משופעים, דבר שאנו עושים תחילה בעזרת הזרקת מים. מכשיר לחץ מים אינו משמש לבד בשטיפת זכוכית ומרוכב כי סילון מים, חזק ככל שיהיה, אינו יכול לנקות שומן על מרוכבים וזכוכית.

מהו איטום חזית בניין בסנפלינג?

איטום חזית הבניין חשוב מאוד כדי להגן על פנים המבנה מפני משקעים. השפעת הגשמים על המבנה וחדירתו למבנה אינה קשורה לסוג הבניין ולשנת בנייתו. למעשה, בכל בניין קיימת אפשרות לחדירת גשם לבניין, כך שאיטום חזית הבניין בכל סוגי המבנים הוא חשוב מאוד. במאמר זה נבחן תחילה את ההשפעות ההרסניות של משקעים הן על החזית והן על מבנה המבנה, ואז נעסוק בשיטות שונות לאיטום סוגי חזיתות באמצעות שיקום בניין בסנפלינג.

איזה עבודות חברת קונגרס שיקום מבנים מבצעת באמצעות סנפלינג?

אנו מספקים את עבודות בגבהים החשובים ביותר. שוטפים נופים מסוגים שונים, קירות מוכתמים , ריתוכים בגובה , שוטפים את המערכות של התפר הרציף בין שני בניינים. אנו מבצעים איטום חזית הבניין, שיפוץ בניין בסנפלינג. אנו מתקינים שלטים וכרזות ועבודות אחרות בגובה שיש גישה מוגבלת.

השפעות הרסניות של משקעים על המבנה ופתרון בעיה זו בעזרת איטום

שלג וגשם שניהם הורסים את מראה המבנה ועלולים לפגוע במבנהו. איטום חזית בניין יכול למנוע את שני הנזקים הללו. שיקום בניין בסנפלינג אחד מסוגי ההשפעות שיש לגשם על חזית המבנה הוא קנה המידה של צבע החזית וקשקשתו. הימצאותן של פטריות ועובש היא השפעה שלילית נוספת של גשמים ולמעשה היעדר איטום חזית הבניין. כמובן שאי אפשר להתעלם מהזיהום המהיר של הבניין אחרי הגשמים; כתוצאה מכך עולה שטיפה חזיתית של הבניין.

שיפוץ בניין בסנפלינג

כפי שאמרנו, גשם יכול לפגוע במבנה הבניין בנוסף לנזק לכאורה אם חזית הבניין אינה אטומה. ההשפעה העיקרית שניתן להזכיר בסעיף זה היא חדירת מים לחומר והקפאתם, וכתוצאה מכך נזק למבנה. היווצרותם של סוגים שונים של סדקים שיפוץ בניין בסנפלינג עקב הקפאה והמיסה רציפה של מים המוחדרים לחומרים עלולה לגרום לתופעות בלתי הפיכות.

ההשפעה ההרסנית האחרת של גשמים, שנמצאת בשפע במיוחד במטרופולינים, נובעת מגשמים חומציים. בעיה זו מחמירה בתל אביב, שם זיהום האוויר נפוץ לרוב. ריסוק הברזל המשמש במבנה המבנה, כמו גם פחמן וסולפציה, הם דברים שניתן למנוע היטב על ידי איטום חזית הבניין.

.

שימוש בננוטכנולוגיה באיטום חזית הבניין

נוכחות הננוטכנולוגיה בתחום הטכנולוגיה הביאה לשינויים גדולים. טכנולוגיה זו פתחה את נוכחותה גם בתחום הבנייה ואיטום החזיתות. ציפוי ננו הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על המבנה מפני כל מיני השפעות הרסניות שהוזכרו לעיל. בין המאפיינים של שימוש בציפוי ננו על גבי משטחים ניתן למנות: עמידות גבוהה בפני חדירת סוגים שונים של משקעים וכן עמידות בפני גשם חומצי, הגנה על המבנה מפני קרני UV של השמש , הגנה על צבע הבניין.

שיקום בניין עבודות בגובה

 אנו בקונגרס שיקום מבנים מבצעים עבודות בגובה אשר יכולות להשתנות  בהתאם לסוג החזית והחומרים המשמשים, מתכננים ומשתמשים בהתאם לתנאי אקלים, וחשוב מכך, האינטרס של הלקוחות והעלות שהם יכולים לשלם עבור החזית. החזית היא האלמנט הראשון במבנה שאנו פוגשים. חלק זה לא רק משפיע על מראה המבנה ועל השקפת העוברים ושבים על המתגוררים בבניין.

.

נוף מורכב

הם הנפוצים ביותר. הנקודה החשובה שיש לקחת בחשבון בעת ​​שימוש באבן לחזית המבנה היא שימוש באבן המספקת הידבקות מספקת לגוף החזית. זו אחת הסיבות לשימוש הנפוץ בטרוורטין למטרה זו. לאבן זו יש חורים בגופה, שנוכחותם מספקת הידבקות טובה.

שטיפת חזית מרוכבת 

חזיתות רבות כיום עשויות מרוכבים. לחזיתות אלו עמידות גבוהה, אך אחת הבעיות העיקריות היא לכלוך מלוכלך כאשר חזית מרוכבת והגישה לשטיפה אינה קלה. חזית מסוג זה תופסת לכלוך ומסה וגורמת,  המתמחה בעבודה בגובה, משתמשת בחומרי ניקוי מתאימים ובמכשיר סילון מים כדי לשטוף חזיתות מרוכבות (כמובן, אם המסה בחזית גבוהה היא משתמשת בעננים ובמים לאחר הסילון) ובגבהים באמצעות עובד מחבל מיוחד באופן תלוי וללא פיגומים בצורה מקצועית לחלוטין.

חזית בטון מגורען – עבודות בגבהים

בטון מגורען הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר בתחום הבנייה. לחומר זה חוזק גבוה כי יישומו בחזית, מביא את אותה עמידות למראה המבנה. כיום, השימוש במלט עקב הגידול במגוון הצבעים וסוגו, נחשב יותר ויותר ומשמש לחזית. חומר זה נחשב בעיקר על ידי אנשים שבין סוגי חזיתות הבניין, חסכון כלכלי יחד עם אורך החיים השימושי של החומר הם בראש סדר העדיפויות עבורם. כמובן שלחזית המלט, בגלל מחירו הנמוך יחסית, יש גם חסרונות, כמו בידוד תרמי לקוי, אפשרות לסדק וספיגת זיהום.

חזית עץ – שיקום מבנים בסנפלינג 

עד לפני מספר שנים, השימוש בעץ לבניית חזיתות היה אפשרי רק בסביבות מסוימות מכיוון שהוא מושפע מאוד ממזג האוויר. כיום הטכנולוגיה פתחה את דרכה גם לכאן, כך שבנוכחות עץ תרמו, כל האנשים בכל סוגי האקלים יכולים ליהנות מיופיו של מוצר זה לנוכח המבנה שלהם. היתרונות של חומר זה בהשוואה לסוגים אחרים של חזיתות בניין הם משקלו הנמוך מאוד והתקנה קלה ומהירה. 

שטיפת חזית העץ

כדאי שתדעו שיש רגישות גבוהה בשטיפת חזיתות בנייני עץ, מכיוון שיש לשטוף ולייבש עצים תוך זמן קצר, לכן עליכם לשים לב לעובדה כי שטיפת עצים צריכה להיעשות ביום שמש כדי שהעץ יתייבש מהר מאוד. 

חומרים משמרים משמשים לשיפור הביצועים וגם לשמירה על איכות העץ מפני חום, קור, אבק. אלה כוללים חומרים משמרים, שרפים ושמני ליטוש מיוחדים ההופכים את החזית לעמידה ויפה, ובמקרה זה חזית המבנה שלך לא תיפגע מתנאי מזג האוויר והסביבה.

חזית קרמית – שיקום מבנים בסנפלינג

סוג נוסף של חזית מבנה הוא חזית קרמיקה. כוחו של חומר זה הוא גבוה ולאורך זמן, הוא שומר על היופי של חזית הבניין. התקנה מהירה ופחות יקרה של קרמיקה, יחד עם עמידותה ויופייה, הם בין היתרונות בשימוש בחומר זה לבניית חזיתות.