שיפוץ חדר מדרגות בבית משותף

שיפוץ חדר מדרגות הינו בעל חשיבות רבה מאחר ובעלי הבתים המשותפים עוברים ושבים באזור זה המון פעמים. כמובן הצורך בשיפור מראה אזור המדרגות חשוב ביותר לדיירים רבים. הניסיון מלמד שבעלי נכסים בבתים משותפים מחליטים לשפץ את אזור זה בתדירות רבה, ואף משקיעים מחשבה בכל הקשור לעיצוב הכניסה לבניין.

שיפוץ חדר מדרגות – קונגרס

שיפוץ בניין משותף

בכל סוג של שחזור מבנים, שיפוץ חדר מדרגות עם החומרים בהם אתם משתמשים הם גורמים בסיסיים וחשובים ביותר.

בנוסף, במבט ראשון, חומרים אלה קובעים את היופי והאטרקטיביות של שחזור החללים שלכם, אך האיכות והחומר שלהם חשובים יותר בגלל הכוח והם קובעים את אורך חיי השחזור שלך. 

כפי שהזכרנו קודם, חללים כמו חדר מדרגות וחניונים צריכים להיות בעלי חיים ארוכים, איכות טובה ועמידות גבוהה בשל התנועה הגבוהה של התושבים והכלליות שלהם.

עיצוב חדרי מדרגות בבניין משותף

למה חשוב עיצוב חדר מדרגות בעת שיפוץ חדר מדרגות?

עיצוב חדרי מדרגות בבניין משותף, נעשה רק בבניינים שבעלי הנכסים חשוב להם המראה והאסתטיקה של חלל הכניסה והמדרגות. רוב רובם של בניינים משותפים אלו מחליטים על עיצוב החלל תוך הבנה שהם מחפשים משהו אחר ולא שגרתי בכל הקשור למראה סטנדרטי כמו בבניינים רבים שרובם בניינים ישנים. אין ספק שנושא זה יכול להכיל בתוכו מספר רב של אלמנטים עיצוביים.

האם חברת קונגרס מבצעים שיפוץ חדר מדרגות?

אנו מבצעים שיפוץ לחדרי מדרגות בביצוע מקצועי בלבד. אם החלטתם לשפץ את חדר המדרגות שלכם, אל תהססו לפנות אלינו היום, לפגישת יעוץ והכוונה ולקבלת הצעת מחיר.

מה עלות שיפוץ חדר מדרגות?

עלות שיפוץ חדר מדרגות יכול לנוע מ7000 ₪ ובמקרים אחרים יכול להגיע ל 10000 ₪. כמובן שהכול תלוי במצב חדר המדרגות שלכם. אין ספק שביצוע מקצועי הינו הכרחי לקבלת תמורה הוגנת בהשקעה שלכם ושלנו בשיפוץ ועיצוב חדר מדרגות בבניינים משותפים.

ריצוף חדר מדרגות

 לאחר שבוצעו העיצובים התלת ממדים ונקבע סוג הצבע והחומר של כל קטע, תוכלו לבחור את החומר ואת איכות החומר הרצוי ולשים לב כי חללים אלו חשופים לנזקים רבים בשל כלליותם, כך שאיכותם של בחירת החומר היא הנקודה העיקרית במרחבים אלה.

תאורת חלל – שיפוץ חדר מדרגות

אולי התאורה היא שמגדירה את יופי העיצוב והקסם של חלל מסוג זה בשיפוץ חדר מדרגות ומבדלת את הרעיונות החדשים והרעננים שלך. תאורה על מנת שתוכל להראות את יופיה ומושכתה חייבת להיות מתוכננת ומיושמת תוך עקרונות ושמירה קפדנית על הקריטריונים והסטנדרטים שנקבעו. תשומת הלב לסוג השימוש יעילה מאוד גם בתאורה. לדוגמא, תאורה בשיפוץ חדר מדרגות בבית משותף צריכה להיות רכה ושקטה יותר מבנייני מסחר או משרדים כדי לשמור על רוגע של התושבים בלובי ובחללים המובילים לבתיהם. הנושא גם עוזר מאוד לדמיין את ניקיון החלל.

שיפוץ מדרגות פנים – מדרגות מסוגים שונים

  1. מדרגות ישרות: סוג גרם מדרגות זה משמש למקומות שהמרחק בין שתי המפלסים שביניהם ממוקמות המדרגות אינו גדול וגרם המדרגות מוביל ישירות למיקום הרצוי. למדרגות מסוג זה אין מדרגות ומחברות בין שני המקומות ישירות.

כמו כן יש לציין כי נעשה שימוש במדרגות אלה במקומות בהם אין מגבלת מקום מכיוון שהם תופסים אורך גדול.

  • מדרגות ישרות חד כיווניות עם מדרגות: אם גובה המדרגות שלך עולה על 2/75 מכיוון שאולי נמאס להם לעלות במדרגות רבות וגם כדי להימנע מלהצטופף בכיוון, הם יוצרים מדרגה באמצע הדרך. .
  • מדרגות דו כיווניות: דגם מדרגות זה הוא הסוג הנפוץ ביותר המשמש ברוב הבניינים ובמקומות שונים. באופן זה, לאחר שעברתם שורה של מדרגות, אתם מגיעים לרגל וממשיכים לכיוון שלכם מהמדרגות הנגדיות בסיבוב של 180 מעלות.
  • מדרגות משולשות: מדרגות מסוג זה כוללות שתי מדרגות, ולאחר שמגיעים כמעט לכל מדרגה, ממשיכים בסיבוב של תשעים מעלות. מדרגות מסוג זה משמשות בדרך כלל למקומות שיש להם מגבלות מקום וגובה הקומות גבוה, כך שלא ניתן למקם את המדרגות לגמרי וישרות בכיוונים אלה.

שיפוץ מדרגות

  • גרם מדרגות מלא: גרם מדרגות זה משמש למקומות כמו חנויות, חנויות וכו ', שם מקום חשוב מאוד, בשל קומפקטיות של גרם מדרגות זה, משך את תשומת ליבם של אנשים רבים.
  • גרם מדרגות לולייני דקורטיבי: גרם מדרגות זה משמש גם בבתי מלון, מסעדות, חברות מסוימות ובכלל בחללים מפוארים מאוד בשל יופיו ועיצובו המעניין.
  • בחירת סוג המדרגות חשוב ביותר בעת שיפוץ בניין ולכן נדרש לבחור קבלן לשיפוץ בניינים משותפים שמבין מה הוא עושה.

עיצוב חדרי מדרגות בבניין

לבנייה מחדש של מדרגות יש השפעה אדירה על האדריכלות ועיצוב הפנים של כל בית. אם בכוונתכם להרוס מדרגות ישנות, דאגו לתאם עם קבלני שיפוץ מבנים כדי למצוא את הסוג והדגם הטוב ביותר של מדרגות עבורכם לפי אופי וסוג הבניין או הבית.

בשל העובדה שהמדרגות התחלפו, ותוכלו למצוא בקלות את הסוג הרצוי על ידי שיפוץ מדרגות מודרניות ושימוש במגוון מדרגות מיוחדות ומעוצבות.

לסיכום שיפוץ חדר מדרגות

אנו מבצעים שיפוץ לחדרי מדרגות בביצוע מקצועי בלבד. אם החלטתם לשפץ את חדר המדרגות שלכם, אל תהססו לפנות אלינו היום, לפגישת יעוץ והכוונה ולקבלת הצעת מחיר.